• DE
×

Wyszukaj w serwisie

XXV Międzynarodowy Turniej Karate

9 marca w Zawadzkiem odbył się jubileuszowy XXV Międzynarodowy Turniej Karate WKF „Rada Regentów”. Organizatorem zawodów był Klub Karate „Nidan” Zawadzkie. W zawodach startowało około 280 zawodników z 24 klubów z Polski, Czech i Słowacji. Nasz klub reprezentowała 5-osobowa drużyna w składzie: Fabian Glacel,  Jakub Neiner, Wojtek Nowak, Michał Szostecki, Julia Wocka. Zawodnicy wystartowali wspólnie z Wrocławskim Klubem Sportów Azjatyckich „Budokan” z Wrocławia. Start naszych zawodników należy uznać do udanych. Wywalczyli oni 7 trzecich miejsc. Brązowe medale zdobyli: Fabian Glacel - kata indywidualne chłopców 8 lat oraz kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-35kg), Wojtek Nowak - kumite indywidualne kadetów (-63kg), Julia Wocka - kata indywidualne kobiet oraz kumite indywidualne kobiet (+61 kg), Michał Szostecki – kata indywidualne mężczyzn oraz kumite indywidualne mężczyzn (+75kg). Udany występ Jakuba Neinera, który w konkurencji kumite chłopców 12-13 lat (-45 kg) zajął ostatecznie piąte miejsce, przegrywając nieznacznie walkę repasażową o miejsce trzecie.

Udział w zawodach odbył się w ramach działań realizowanych przy wsparciu Gminy Krapkowice.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).