• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

III edycja Opolskiego Programu Mentoringu Biznesowego

Informujemy, iż rusza III edycja Opolskiego Programu Mentoringu Biznesowego. Dziesięciu znanych prezesów i dyrektorów firm podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Roli mentorów podjęli się dyrektorzy, prezesi i założyciele firm, a po raz pierwszy włączyły się w to przedsięwzięcie Agata Duliniec, prezes zarządu firmy GNIOTPOL Trailers; Kornelia Tomala, członek zarządu i dyrektor ds. eksportu firmy Multiserwis i Katarzyna Rudzińska, dyrektor ds. personalnych Zakładów Produkcyjnych NUTRICIA.

Podopiecznymi mentorów, czyli mentee, mogą zostać osoby, która mają status młodego przedsiębiorcy, zarządzającego firmą mikro, małą lub średnią, zarejestrowaną na terenie województwa opolskiego, działającą na rynku nie dłużej niż 5 lat.

W ramach programu odbędzie się minimum po pięć spotkań mentora z mentee, szkolenia i warsztaty integracyjne dla młodych przedsiębiorców prowadzonych przez ekspertów, kierowane do nich doradztwo prawne, networking, spotkania służące wymianie doświadczeń podopiecznych projektu oraz spotkania konsultacyjne dla mentorów.

Pomysłodawcą Programu Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego jest Loża Opolska BCC, a wspierają go Opolska Izba Gospodarcza, Izba Gospodarcza „Śląsk” oraz Izba Rzemieślnicza w Opolu.

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki koordynuje projekt i pełni w nim obsługę organizacyjną.

Zgłoszenia zainteresowanych młodych przedsiębiorców przyjmujemy do dnia 12 kwietnia br. mailowo na adres:  bądź osobiście w siedzibie Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, ul. Krakowska 38, p. 3.6 IIIp, Opole. Udział w programie jest bezpłatny.

PDFmentoring biznesowy III edycja INFORMACJA PRASOWA.pdf

PDFMentorzy Biznesowi 2019_Dossier.pdf

PDFRegulamin PMB 2019.pdf

DOCXFormularz zgłoszeniowy.docx

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).