• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Krapkowicki Bal Seniora

Na parkiecie jak w Wenecji. Piękne stroje karnawałowe, pióra, maski, a przede wszystkim doskonałe humory. Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych. Organizacja balu karnawałowego to jedno z wielu przedsięwzięć organizowanych przez Dom Dziennego Pobytu „Fantazja” w Krapkowicach. Wśród zaproszonych gości byli uczestnicy z DDP „Jarzębina” i „Stokrotka” ze Zdzieszowic, Klubu Seniora z Januszkowic oraz DDP „Malinka” i „Nad Odrą” z Opola. Zanim Seniorzy zdominowali parkiet, gości uroczyście przywitali: zastępca burmistrza Krapkowic Romuald Haraf oraz kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Marlena Kornaś życząc wszystkim wspaniałej zabawy. Aktywnych seniorów do tańca porywał DJ Romus.

Bal seniora jest już tradycją krapkowickiego Domu Dziennego Pobytu. Odbywa się co roku i zrzesza coraz większą grupę ludzi 60+. Przypomnijmy, w zeszłorocznym Krapkowickim Balu Seniora udział wzięło prawie 300 osób.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).