• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs Recytatorski

5 marca w Krapkowickim Domu Kultury odbyły się miejsko-gminne eliminacje do Małego 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Do turnieju recytatorskiego zgłosiło się 39 uczestników w czterech kategoriach wiekowych. W kategorii kl. I – III szkoły podstawowej zgłosiło się 9 osób.

I miejsce zajęła Anna Myślińska, II miejsce Pola Soluch, a III miejsce Marcin Mandalka. W kategorii kl. IV - VI szkoły podstawowej startowało 19 osób. I miejsce Marcelina Sojka oraz Aleksy Wieczorek, II miejsce Milena Szelwach. III miejsca nie przyznano, natomiast przyznano wyróżnienia: Antoni Tarasek, Aleksandra Kurek, Zuzanna Kottysch. W kategorii kl. VII-VIII szkół podstawowych oraz kl. III szkół gimnazjalnych wzięło udział 5 osób. I miejsce zajęła Hanna Waniowska, II miejsce zajęła Zuzanna Czubryk. Nie przyznano III miejsca. W kategorii szkół średnich wystąpiło 6 osób.  I miejsce Tamira Pacion, II miejsce Dominika Krawczyk. Laureaci  I i II miejsc otrzymali promocję do etapu rejonowego OKR, który odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich. Trzymamy za wszystkich kciuki i życzymy powodzenia. Nagrody i upominki dla uczestników ufundował Krapkowicki Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Krapkowice.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).