• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowe zasady segregacji odpadów komunalnych

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Informujemy Państwa, że od marca 2019 roku na terenie Gminy Krapkowice obowiązuje selektywna zbiórka papieru. Będzie ona realizowana w zabudowie jednorodzinnej przy wykorzystaniu worków w kolorze niebieskim, natomiast zabudowa wielorodzinna zostanie wyposażona w niebieskie pojemniki.

Ponadto informujemy, że worki/ pojemniki na papier zostaną Państwu dostarczone do końca marca br. Do tego czasu prosimy gromadzić papier na dotychczasowych zasadach, czyli w żółtych workach i pojemnikach.

Kolejna zmiana jaka została wprowadzona, wynika z ustawowego obowiązku odbioru odpadów BIO przez cały rok. Odpady BIO należy zbierać w pojemniku/worku koloru brązowego.

Poniżej zamieszczamy ulotkę przedstawiającą jakie odpady należy gromadzić w poszczególnych workach/pojemnikach.

Plik do pobrania: PDFNOWE ZASADY SEGREGACJI ODPADÓW.pdf

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).