• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Umowa na odbiór odpadów komunalnych podpisana

Od 1 marca 2019 roku do końca grudnia 2020 roku w gminie Krapkowice odpady z nieruchomości zamieszkałych nadal odbierać będzie firma Naprzód Sp. z o.o.  

Aktualny harmonogram wywozu odpadów znajduje się na stronie https://krapkowice.pl/7128/harmonogram-odbioru-odpadow-iii-i-iv-2019-roku.html

Informujemy, że na terenie gminy Krapkowice prowadzona będzie selektywna zbiórka papieru (pojemniki i worki koloru niebieskiego).

Pojemniki i worki zostaną Państwu dostarczone przez firmę odbierającą odpady komunalne do końca miesiąca. Do tego czasu prosimy o postępowanie z papierem na dotychczasowych zasadach, czyli wrzucania go do pojemników lub worków koloru żółtego.

Ponadto informujemy o obowiązku prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów BIO przez cały rok. Odpady te należy gromadzić w brązowych pojemnikach lub workach.

Mieszkańców korzystających z brązowych pojemników do zbiórki popiołu informujemy o możliwości kontynuowania jego zbiórki w taki sposób, do czasu wyposażenia ich w osobny pojemnik na popiół.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).