• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

39. Grand Prix Slovakia

23-24.02.2019 roku w Bratysławie odbyło się 39. Grand Prix Slovakia w Karate WKF. Na ośmiu matach rywalizowało około 1500 zawodników z 203 klubów reprezentujących 23 państwa. Konkurencje indywidualne kata i kumite odbywały się na bardzo wysokim poziomie technicznym. W gronie startujących nie zabrakło reprezentantów naszego klubu. Do Bratysławy pojechali się zmierzyć: Julia Wocka, Michał Szostecki oraz Wojciech Nowak. W konkurencji kata seniorek Julia odpadła w drugiej rundzie. Podobnie było w kumite, gdzie po bardzo dobrej walce przegrała 5:4 z zawodniczką z Austrii, natomiast swój start w konkurencji kata U21 zakończyła na rundzie pierwszej. Michał zajął IX miejsce w konkurencji kata seniorów, natomiast w kategorii U21 odpadł z dalszej rywalizacji w drugiej rundzie. Kumite zakończył po pierwszej rundzie przegrywając 1:0 walkę z zawodnikiem z Czech. Wojtek na swoim koncie odnotował przegraną w drugiej rundzie w konkurencji kumite kadetów oraz w pierwszej rundzie kata kadetów. Wspomnieć należy też udany występ Michała  Kowalewicza, który w związku z rozpoczęciem studiów od stycznia reprezentuje Budokan Wrocław. Michał w konkurencji kata U21 zajął V miejsce. Gratulujemy występu wszystkim zawodnikom i dziękujemy za podjętą walkę. Podziękowania należą się też panu Krzysztofowi za bezpieczny dowóz naszej całej ekipy na zawody, a nie było to łatwe, bo wyjechaliśmy o 3.30 nad ranem i o tej samej porze następnego dnia wróciliśmy do domu. Opiekę nad naszymi zawodnikami pełnił  sensei  Zdzisław Tupko. Zawody odbywały się w ramach działań wspieranych przez gminę Krapkowice.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).