• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Mieszkańcu, wskaż miejsce na monitoring w Krapkowicach

W związku z planowanym pozyskaniem środków przez krapkowicką Straż Miejską z projektu rządowego – „Razem Bezpieczniej” na utworzenie stałego monitoringu miasta, prosi się mieszkańców o wskazanie potencjalnych miejsc, w których ów monitoring  mógłby zostać umieszczony. W szczególności zależy nam na miejscach, w których notorycznie dochodzi do zniszczeń, kradzieży, rozbojów, spożywania alkoholu i zanieczyszczania terenu. Z góry dziękujemy za wskazane miejsca i pomoc.

Zgłoszenia z propozycjami miejsc, w których warto umieścić kamery prosimy zgłaszać mailowo: lub telefonicznie pod numerem 606 44 84 22.


Komendant
Straży Miejskiej w Krapkowicach
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).