• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komulanych

Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice informujemy, że otwarte zostały Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).

PSZOK przy ulicy Limanowskiego 61 otwarty jest w środy i piątki od 9:00 do 16:30 oraz w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca od 8:00 do 15:30. Z punktu mogą korzystać mieszkańcy Krapkowic i sołectw.

IMG_4714.jpeg

PSZOK przy ulicy Piastowskiej 38 c otwarty jest we wtorki i czwartki od 9:00 do 16:30 oraz w drugą i czwartą sobotę miesiąca od 8:00 do 15:30. Z tego punktu korzystać mogą mieszkańcy dzielnicy Otmęt.

IMG_4632.jpeg

W PSZOK-ach przyjmowane są wyłącznie odpady komunalne pochodzące z gospodarstw domowych, które zebrane zostały w sposób selektywny. Przyjęcie odpadów jest nieodpłatne.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).