• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Gmina Krapkowice wspiera Opolski Związek Tenisa Stołowego

Mistrzostwa Województwa Opolskiego Seniorów w Tenisie Stołowym rozegrano w minioną niedzielę (17.02.2019) w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach.  To nie pierwsze tego typu rozgrywki w otmęckiej hali.

Opolski Związek Tenisa Stołowego, dzięki dobrej współpracy z gminą Krapkowice oraz LZS Żywocice, od kilku lat chętnie organizuje tego typu wydarzenia w Krapkowicach. Wydarzenie sportowe o randze wojewódzkiej było także okazją do podziękowań. Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura odebrał z rąk pani prezes OZTS Mari Kały symboliczną statuetkę, podziękowanie oraz legitymację Zasłużonego dla Opolskiego Związku Tenisa Stołowego.

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).