• PL
  • EN
  • DE

W dniu wyborów wyborcy niepełnosprawni i osoby starsze będą miały zapewniony transport ? dowóz do lokali wyborczych. Zgłoszenia dotyczące dowozu osób niepełnosprawnych przyjmowane są w dniu wyborów pod numerem telefonu 77 44 66 800.

 

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Nietrzeźwy mężczyzna

1.jpeg

W dniach 07.02.2019 r.-08.02.2019 r. podejmowano interwencje wobec osób nietrzeźwych. W pierwszym przypadku na ul. Szkolnej w Krapkowicach po przyjeździe patrolu mężczyzna siedzący na chodniku udał się o własnych siłach do miejsca zamieszkania. W drugim zaś na Osiedlu XXX Lecia w Krapkowicach mężczyzna będący pod wpływem alkoholu został przekazany patrolowi Policji.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).