• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gala Karnawałowa - zmiana terminu

Szanowni Państwo. W związku z ogłoszonym na sobotę 19 stycznia terminem pogrzebu śp. Pawła Adamowicza, Prezydenta Gdańska i zapowiedziami ogłoszenia żałoby narodowej, Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala oraz Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura podjęli decyzję o zmianie terminu Samorządowej Gali Karnawałowej Gogolin - Krapkowice 2019. Prosimy bardzo o wyrozumiałość.

Nowy termin ustalony został na sobotę 9 lutego. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału. Osoby, które jednak nie będą mogły wziąć udziału w Gali w nowym terminie, będą mogły dokonać zwrotu biletów w miejscu zakupu do piątku 25 stycznia. Oczywiście środki finansowe za bilety zostaną także Państwu zwrócone. Organizatorzy.

gala 2019_big.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).