• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rekordowy 27. Finał WOŚP

Mamy rekord. 64 937 złotych. „Na zakup sprzętu do specjalistycznych szpitali dziecięcych”. W niedzielę, 13 stycznia kwesty wolontariuszy trwały od samego rana. Z charakterystycznymi puszkami, sercami i uśmiechami na twarzach można było ich spotkać w gminach: Strzeleczki, Walce, Gogolin i Krapkowice.

Licytacje i występy artystyczne odbyły się w Krapkowickim Domu Kultury. Nie szczędząc grosza „pod młotek” szły między innymi: zegary, koszulki i kalendarze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  

Na scenie wystąpili: Spinacze, Sieradan, Mażoretki, Klub Wokalisty, Krapkowickie Studio Piosenki, Honker, Krapkowicka Orkiestra Dęta, OderBeast. O 20:00 tradycyjnie powędrowało „Światełko do nieba”. 

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, organizatorom i wszystkim zaangażowanym w tegoroczną kwestę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).