• PL
  • EN
  • DE

Trwa nabór na Ławników kadencji 2020-2023. Termin składania ofert upływa 30 czerwca 2019. Więcej szczegółów na www.bip.krapkowice.pl w zakładce Wybory Ławników.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Agresywny mężczyzna na ul. 3 Maja

1.jpeg

Dnia 04.01.2019 r. podczas wspólnej łączonej służby Straży Miejskiej w Krapkowicach z Komendą Powiatową Policji w Krapkowicach otrzymano informację o agresywnym mężczyźnie przy jednym z supermarketów na ul. 3 Maja w Krapkowicach. Po przyjeździe na miejsce patrolu zgłoszenie potwierdzono. Zastano agresywnego, będącego pod wpływem alkoholu mężczyznę. Osoba ta była agresywna dla klientów sklepu oraz funkcjonariuszy. Została zabrana przez Policję na izbę wytrzeźwień.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).