• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Obóz języka angielskiego - są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy.

OBÓZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Morawica – 2013   
Są jeszcze wolne miejsca na Letni Obóz Języka Angielskiego w Morawicy. Młodzież w wieku od 16 do 19 roku życia oprócz zajęć z języka angielskiego, dzięki którym ma okazję nabyć praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym, będzie brała udział w różnego rodzaju zajęciach rekreacyjnych. Zaplanowany jest spływ kajakowy piękną i dziką rzeką Czarna Nida, a podczas pieszych wycieczek będzie można podziwiać piękno ziemi świętokrzyskiej. Organizowane będą zabawy sportowe, ogniska i dyskoteki. Obóz jest okazją, aby pod kierunkiem amerykańskich nauczycieli, podnieść poziom znajomości języka angielskiego.
Organizatorem tegorocznego obozu jest Gmina Morawica, która zaprasza chętnych uczniów do wzięcia udziału w obozie w dniach od 30.06.2013 r. do 13.07.2013 r.

Do pobrania - pełna informacja:
DOCInformacja o obozie 2.doc

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).