• PL
 • EN
 • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zagrożenia pogodowe

Informacje o zjawiskach atmosferycznych dostarcza portal www.burze.dzis.net .

Przedstawione dane są przybliżone z prawdopodobną lokalizacją w/w zjawisk.

Ostrzeżenia meteorologiczne dla Polski >> kliknij na mapę

Mapa ostrzeżeń dla Polski

Mapa burzowa Polski - statyczna

 

Mapa burzowa Polski

Mapa burzowa Polski - animowana
 

Mapa burzowa Polski

 • UWAGA UPAŁY !

  03 Sierpnia 2015
  heat 3.jpeg

   W dniach od 3-6.08.2015 r. prognozuje się temperaturę maksymalną od 29 °C do 33°C, temperatura minimalna od 17°C  do 20°C.  W dniach 7-8.08.2015 r. prognozuje się temperaturę maksymalną od 34°C do 37°C, temperatura minimalna od 19°C  do 22°C.  

   

  więcej»
 • Ostrzeżenie Meteorologiczne

  05 Maja 2015
  OSTRZEŻENIE METEO.jpeg

  W związku z przemieszczaniem się frontu atmosferycznego prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu. Początkowo lokalnie możliwy grad.

  więcej»
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).