• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sportowcy wyróżnieni

Stypendia sportowe dla 27 zawodników, nagrody dla 10. Stypendia za osiągnięcie wysokich wyników sportowych trafią do zawodników z 5 klubów: KK – Do Shotokan w Krapkowicach, LZS Żywocice, KS „Otmęt” w Krapkowicach, KS UNIA Krapkowice, KS PV Volley. Sportowcy stypendia otrzymywać będą regularnie od stycznia do grudnia 2019 roku. Nagrody za wysokie wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej wypłacone zostaną jednorazowo.  

Oceny wniosków dokonała komisja składająca się z radnych Rady Miejskiej oraz przedstawicieli urzędu. Sportowcom i trenerom dziękujemy za wytrwałość, zapał, poświęcenie i życzymy samych mistrzowskich występów.

Więcej informacji znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.krapkowice.pl/6830/2232/stypendia-sportowe-na-2019-rok.html

medal-3176449_1920.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).