• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wsparcie dla najuboższych

Wydawanie żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Krapkowice wydłużone. Osoby, które posiadają stosowne skierowanie z Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach mogą jeszcze odebrać paczki żywnościowe. Dom działkowca przy placu Eichendorffa będzie otwarty od poniedziałku do czwartku od godziny 10.00 do 13.00.

Przypomnijmy, 9 ton żywności trafi do 650 mieszkańców gminy Krapkowice. Najbardziej potrzebujący otrzymują między innymi: makaron, konserwy, mleko i cukier. Żywność pochodzi z Opolskiego Banku Żywności, akcję prowadzi Ośrodek Pomocy Społecznej w Krapkowicach i Krapkowickie Centrum Dobroczynności.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).