• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Martwy kot na ul. Żeromskiego

1.jpeg

W dniu 10.12.2018 r. patrol Straży Miejskiej w Krapkowicach został poinformowany o leżącym na jezdni ul. Żeromskiego martwym kocie. Zgłoszenie potwierdzono. Martwe zwierzę zostało zabrane przez weterynarza do utylizacji. Prosimy o zgłaszanie wszelkich zauważonych przypadków leżących martwych zwierząt, a w szczególnościach tych na jezdniach dróg gdzie mogą stanowić poważne zagrożenie dla kierujących pojazdami. Zgłoszenia proszę kierować pod numer alarmowy 112 lub 606448422.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).