• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

,,Pouczenie'' za zakaz zatrzymywania się

SAM_7150-1.jpeg

Dnia 07.12.2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach na ul. Basztowej ujawnili wykroczenie polegające na zatrzymaniu pojazdu marki Renault na odcinku drogi oznaczonym znakiem drogowym ,,B-36" zakaz zatrzymywania się. ,,Parkowanie" samochodów na tym odcinku stanowi szczególne utrudnienie dla mieszkańców sąsiadujących kamienic. Osoby wyjeżdżające z bram budynków zmuszeni są to nieprawidłowych manewrów na jezdni.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).