• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Usterki urządzeń użyteczności publicznej

1.jpeg

W dniach 27.11.2018 r.-05.12.2018 r. strażnicy miejscy podjęli szereg interwencji związanych ze zgłoszeniami dotyczącymi awarii bądź usterek urządzeń użyteczności publicznej. Na ul. Działkowej stwierdzono zapadnięty chodnik. Na ul. Żeromskiego oraz ul. Zamkowej stwierdzono przechylone znaki drogowe natomiast w rejonie ul. Pocztowej przechylony słup betonowy. Na ul. Opolskiej zaś otrzymano informację o zapadniętej studzience. Wszystkie potwierdzone awarie po ustaleniach zarządców przekazano celem niezwłocznej ich naprawy. Apelujemy do mieszkańców o zgłaszanie do Straży Miejskiej pod numer telefonu 606448422 wszystkich zauważonych tego typu problemach.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).