• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZSS nr 1 - wymiana młodzieżowa

W dniach 22.05 – 31.05 uczniowie ZSS nr 1 w Krapkowicach brali udział w polsko-niemieckiej wymianie młodzieżowej. Tego roku, wraz z naszymi niemieckimi przyjaciółmi zwiedzaliśmy Trójmiasto, Malbork oraz Hel. Program wycieczki obejmował min. zwiedzanie i poznawania historii Gdańska, rejs statkiem na Hel, zwiedzanie muzeum bursztynu i zamku w Malborku oraz uczestniczyliśmy w warsztatach w Europejskim Centrum Solidarności na temat przemian społecznych i politycznych, które miały miejsce w latach 80-tych.

Podczas wymiany nie zabrakło również wielu wieczorów, podczas których lepiej się poznawaliśmy i bardzo dobrze wspólnie bawiliśmy. Mamy nadzieję, że program wymiany będzie się cieszył coraz większym zainteresowaniem, ponieważ nie tylko pozwala lepiej poznać obcy język i zwiedzić wiele ciekawych miejsc, ale również zawiązać przyjaźnie, być może na całe życie. Projekt zrealizowano dzięki wsparciu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży  z Warszawy, filmy Bis Multiserwis oraz rodziców, którym serdecznie dziękujemy.

nad. ZSS nr 1
w Krapkowicach

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).