• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wycieczka "Obuwniczym Szlakiem"

Podróż po historii Krapkowic, czyli wycieczka „Obuwniczym Szlakiem” gminy Krapkowice. Zapraszamy Państwa już w tę niedzielę, 18 listopada o 15:00 (krapkowicki rynek). Z przewodnikiem, miłośnikiem lokalnej historii odwiedzimy buty z brązu, które już zamontowane zostały na terenie miasta (ok. 6 km). Poznamy historię obiektów, przy których się znajdują oraz legendy z nimi związane.

  1. Kopytko - Rynek- uroczyste otwarcie obuwniczego Szlaku
  2. Mieszczuch -okolice Zamku w Krapkowicach , ul. Zamkowa
  3. Rolszpila - okolice byłych Zakładów Papierniczych, ul. Kolejowa
  4. Wyczynówka - Hala im. W Piechoty w Krapkowicach, okolice byłych Śląskich Zakładów Przemysłu Skórzanego „Otmęt”, ul. Kilińskiego
  5. Tempel - okolice Kościoła W.N.M.P. w Otmęcie- ul. Ks. Duszy
  6. Dla chętnych – Laciek - teren kompleksu sportowego Spółki Delfin, ul. Wrzosów 2.

Od 16:30 możliwość wzięcia udziału w warsztatach ceramicznych w Krapkowickim Domu Kultury przy ulicy Prudnickiej. Przypominamy na warsztaty obowiązują zapisy. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Obuwniczy Szlak.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).