Kostiumowy bal dla dzieci z okazji 100-lecia Niepodległości

W dniu 8 listopada 2018 roku  hala sportowa Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Krapkowicach zapełniła się  kolorowymi  postaciami z bajek, wśród których były: królewny, czarownice, wróżki, rycerze,  strażacy i policjanci, ale również  dużo dzieci ubranych było w biało-czerwone stroje. Mali goście przybyli na zaproszenie Burmistrza Krapkowic  Andrzeja Kasiury na bal kostiumowy zorganizowany dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 Bal został uroczyście otwarty przez dyrektora szkoły Mariusza Znamca, który życzył dzieciom wesołej i udanej zabawy.  Andrzej Kasiura Burmistrz Krapkowic przekazał na ręce dyrektora flagę Polski, którą Gmina Krapkowice  otrzymała od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Organizatorzy zapewnili oprawę muzyczną balu,  którą prowadziła Joanna Jochymek. W trakcie zabawy pracownicy Miejskiej i Gminnej Biblioteki  w Krapkowicach przygotowali stanowisko malowania twarzy w narodowe biało-czerwone barwy.

Krapkowickie dzieci w radosnym nastroju świętowały 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.