• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Pozostawił psa bez opieki

SAM_7089-1.jpeg

W dniu 08.11.2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach otrzymali informację o przywiązanym do drzewa psie rasy owczarek niemiecki pozostawionym bez opieki w rejonie szpitala w Krapkowicach. Strażnicy informację tą potwierdzili. Pies był agresywny w stosunku do przechodniów. Nie miał założonego kagańca. Po przeprowadzeniu ustaleń jego opiekun został on ukarany mandatem karnym za wykroczenie określone w dyspozycji art. 77 kodeksu Wykroczeń tj. ,,Niezachowanie zwykłych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia".

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).