• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Nieprawidłowe parkowanie na Basztowej

SAM_7087-1.jpeg

Dnia 08.11.2018 r. strażnicy miejsce dokonując patrolu ulicy Basztowej w Krapkowicach ujawnili wykroczenie polegające na niestosowaniu się kierujących pojazdami marki Volkswagen oraz Citroen do znaku drogowego ,,B-36" zakaz zatrzymywania się. Zatrzymanie samochodów na odcinku drogi publicznej oznaczonym tym znakiem drogowym powodował utrudnienia dla mieszkańców pobliskich budynków chcących wyjechać swoimi pojazdami z terenu podwórza. Sprawcy wykroczenia zostali ukarania mandatami karnymi.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).