• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Wysypany żwir

SAM_7078-1.jpeg

Dnia 05.11.2018 r. patrol Straży Miejskiej w Krapkowicach otrzymał zgłoszenie dotyczące wysypanego żwiru na ,,łączniku'' pomiędzy ul. Staszica, a ul. Słowackiego w Krapkowicach w rejonie ogródków działkowych. Według osoby zgłaszającej żwir ten utrudnia swobodny ruch rowerzystów oraz pieszych. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie udając się we wskazane miejsce. Problem przekazano do zarządcy terenu celem niezwłocznego usunięcia żwiru.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).