• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[11-04-2013] BADMINTON - INFORMACJA O MOŻLIWOŚCIACH TRENOWANIA NA HALI PRZY UL. SZKOLNEJ


W dniu 20 kwietnia 2013 roku ( sobota ) w sali sportowej PSP nr 1 w Krapkowicach przy ul.Szkolnej 3 odbędą się bezpłatne warsztaty gry w badmintona. Otwarty trening dla wszystkich chętnych prowadzić będzie wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Planuje  się, by warsztaty odbyły się w godzinach 9-13.

Od najbliższego wtorku OSiR wraz z PSP nr 1 udostępnia nowo powstałe korty do badmintona w sali sportowej ww. szkoły. Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z tych kortów w każdy wtorek w godz. 17-19. Rezerwacja kortów dokonać można telefonicznie bądź mailowo na adres OSiR. Odpłatność wynosić będzie 12 zł za jeden kort za godzinę - płatne przelewem na konto OSiR lub gotówką w kasie pływalni.Dariusz Broj
OSiR

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).