[28-03-2013] WIOSENNY POJEDYNEK - SPSP W STEBLOWIE

Wiosenny pojedynek

Uczniowie SPSP w Steblowie jak zwykle uroczyście przygotowali się do powitania wiosny. Ten dzień był dla nas szczególnie uroczysty. Gościliśmy uczniów i nauczycieli z Dobrej, Kórnicy, Strzeleczek, Komornik- uczestników międzyszkolnego konkursu grafiki komputerowej: „ Pisanka Wielkanocna”.
W tym dniu zorganizowaliśmy też „wiosenny pojedynek” – współzawodnictwo między klasami w różnych kategoriach. Wcześniej, członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali „stacje”, które nazwano: stacją artystyczna, sportową, muzyczna, językową, zabaw logicznych, playback show. Do pojedynku zaprosiliśmy również uczniów z uczestniczących w konkursie szkół. Razem z gośćmi nasi uczniowie wymyślali hasła o wiośnie, malowali plakaty, aranżowali utwory muzyczne, rozwiązywali rebusy, krzyżówki, tworzyli playbacki znanych piosenek. Wszystko to miało formę świetnej zabawy. Po rozstrzygnięciu międzyszkolnego konkursu „Pisanka Wielkanocna” nasi uczniowie i goszczący u nas uczniowie i nauczyciele wspólnie spalili marzannę. Wesołym śpiewem pożegnaliśmy zimę. Zakończeniem wspólnej zabawy było pieczenie kiełbasek.
 Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole okazał się niezwykle udanym przedsięwzięciem. Dodatkowo zbliżył uczniów naszej szkoły i uczniów szkół ze Strzeleczek, Komornik, Dobrej i Kórnicy. 
 

nad. SPSP w Steblowie

SDC12782.jpeg