• PL
  • EN
  • DE

Trwa nabór na Ławników kadencji 2020-2023. Termin składania ofert upływa 30 czerwca 2019. Więcej szczegółów na www.bip.krapkowice.pl w zakładce Wybory Ławników.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu

Syn Ryszarda Riedla zagrał z zespołem Cree przepiękny koncert w Krapkowickim Domu Kultury w   sobotę 27.10.2018 wspominający największe hity jego ojca. Wśród legendarnych utworów znalazły się także piosenki syna do ojca. W 2019r. przypada 25. rocznica śmierci Ryszarda Riedla, dlatego też Sebastian Riedel i zespół Cree postanowili uczcić to wydarzenie serią koncertów upamiętniającą twórczość legendarnego wokalisty Ryszarda Riedla i zespołu Dżem, a na ich trasie nie mogło zabraknąć Krapkowic. Koncert cieszył się wyjątkowo dużą frekwencją fanów, którzy wspólnie zespołem stworzyli niesamowitą atmosferę i rockowy klimat.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).