[28-03-2013] SPRZĄTANIE MIASTA

Wiosennych porządków zarówno na prywatnych posesjach, jak również na miejskich skwerach jest zawsze sporo. Grabienie liści, zamiatanie, to proste czynności, które pomagają utrzymać tereny w czystości i ładzie.

Gmina Krapkowice prócz firm trudniących się opieką nad terenami zielonimi, angażuje również podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach.

W marcu osiem osób w ramach prac społecznie użytecznych oraz pięć osób odpracowując wyroki sądowe wykonało prace porządkowe na terenie  naszego miasta. W pierwszej połołowie miesiąca posprzątano park przy ul. Kilinskiego obok Hali Sportowej w Otmecie, teren parkingu przy kościele w Otmecie, stadion przy ulicy Sportowej oraz park przy wieży ciśnień w Krapkowicach ,natomiast w drugiej połowie  miesiąca dokonano prac porządkowych na Placu  Gagarina przy ulicy Staszica, a także uporządkowano cześciowo promenadę przy ulicy Przybrzeżnej . Dalsze prace porządkowe nasi bezrobotni zaczną w kwietniu już po świętach - informuje kierownik OPS - pani Marlena Kornaś.

aut. T.Ślęzak
UMiG w Krapkowicach

1.jpeg2.jpeg
3.jpeg4.jpeg