• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Budżet Obywatelski - wyniki głosowania

4 653 - tyle ważnych głosów na zadania do Krapkowickiego Budżetu Obywatelskiego oddali mieszkańcy gminy. Krapkowiczanie zadecydowali, że w 2019 roku realizowane będą:

Zadania małe:

1. Ogrodzenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Krapkowicach (469 głosów). 

2. Aktywne osiedle dla dzieci – rozbudowa – wykonanie placu zabaw z elementami siłowni na wolnym powietrzu (tereny rekreacyjne przy ul. Wrzosów  (89 głosów).

3. Modernizacja sposobu ogrzewania pomieszczeń użytkowych w domu spotkań w Gwoździcach (754 głosy).

Zadania duże:

1. Plac apelowy przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Krapkowicach (483 głosy).

2. Doposażenie placu zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Krapkowicach (587 głosów).

3. Wykonanie dokumentacji oraz budowa chodnika przy ul. Prószkowskiej w Dąbrówce Górnej w ciągu drogi nr 428 od drogi krajowej nr 45 (708 głosów).

Przypomnijmy mieszkańcy od 9 do 22 października mogli głosować na 13 zadań dużych i 10 zadań małych. Zadania podzielone zostały na trzy obszary: Krapkowice miasto lewobrzeżna część, Krapkowice miasto prawobrzeżna część oraz sołectwa.

BO - wyniki głosowania.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).