• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończenie miesiąca seniora

Występy: Marty Wawrzynek-Koziołek, Magdaleny Stępień i Eweliny Ochlast oraz koncert zespołu Walczanki, wernisaż wystawy prac Marty Kulik, Magdaleny Bartkowiak i Eweliny Ochlast, wykład Marii Karweckiej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, wręczenie nagród w konkursie poetyckim „Tej co nie zginęła” oraz słodki poczęstunek. Tak 28 października zakończył się „Miesiąc Seniora” w gminie Krapkowice. Burmistrz Andrzej Kasiura w Krapkowickim Domu Kultury  podziękował organizacjom pozarządowym i instytucjom za współorganizację październikowych wydarzeń. A w Krapkowicach się działo. Były między innymi warsztaty, wycieczki, wspólne zajęcia i seanse kinowe z wnukami, marsze nordic walking czy aqua aerobik, bo seniorzy mają moc.

W tym roku współorganizatorem uroczystego zakończenia miesiąca seniora był Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, oddział w Krapkowicach. Serdecznie dziękujemy za pomoc, która pozwoliła na organizację uroczystości na wysokim poziomie.

 

 

 

PDFPodsumowanie Miesiąsa Seniora.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).