• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[03-04-2013] OGŁOSZENIE KONKURSU - OPOLSKIE KWITNĄCE

Zarząd Województwa już po raz kolejny ogłasza konkurs dla mieszkańców, samorzadów lokalnych, stowarzyszeń i instytucji z województwa opolskiego pn. "Opolskie Kwitnące".

Celem konkursu „Opolskie Kwitnące 2013” jest wyłonienie najpiękniej ukwieconych i zadbanych posesji prywatnych oraz terenów i obiektów publicznych w województwie opolskim.
Konkurs realizowany jest w ramach Planu Marketingu Regionalnego Województwa Opolskiego „Opolskie Kwitnące” i ma za zadanie zbudowanie pozytywnego wizerunku województwa opolskiego jako regionu pięknego, zadbanego, czystego, wygodnego do bycia i życia.

Konkurs organizowany jest w 3 kategoriach:
- Najpiękniej ukwiecona wieś,
- Obiekt prywatny,
- Obiekt dostępności publicznej,
a rozstrzygany na szczeblu wojewódzkim.

Działania podejmowane w ramach realizacji konkursowego celu są doskonałą promocją współpracy pomiędzy mieszkańcami. Powodują wśród nich pobudzenie aktywności oraz wpływają na wzrost świadomości ekologicznej.
Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu UMWO do 30 kwietnia 2013 r.
Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w plikach do pobrania poniżej:
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).