• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rodzinny seans

Krapkowicki Dom Kultury 17 października gościł seniorów z wnukami, którzy tłumnie przybyli na seans filmowy „Miś Bamse i córka wiedźmy”. Był to kolejny seans filmowy odbywający się w ramach Miesiąca Seniora organizowanego przez gminę Krapkowice.

Zaproszonych gości witał burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, który podziękował za tak liczne przybycie do kina i zaprosił do udziału w imprezach kulturalnych i artystycznych organizowanych dla seniorów. 

Filmowa opowieść "Miś Bamse i córka wiedźmy" wprowadza w bajkowy świat przyjaźni i chęci niesienia pomocy, przypomina o tym, że to, co najcenniejsze, nie musi świecić się złotym blaskiem.

Burmistrz Krapkowic zaprosił zebranych na kolejny seans filmowy przeznaczony dla seniorów do Krapkowickiego Domu Kultury w piątek 19 października na film pt. „Madame”. Zaproszenia można odbierać w biurze Krapkowickiego Domu Kultury lub w kasie kina. 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).