[25-03-2013] KIERMASZ W ZSS NR 1

Kiermasz w „Piątce”

W minioną sobotę w Zespole Szkół Sportowych nr 1 odbył się wielkanocny kiermasz połączony z dniem otwartym dla rodziców  i uczniów przyszłych klas pierwszych – szkoły podstawowej i gimnazjum.
Już od drzwi wejściowych i na całym parterze goście mogli podziwiać wspaniałe prace – ozdoby świąteczne, kartki, jajka zdobione na różne sposoby. Nie skończyło się tylko na oglądaniu – prawie wszystkie przygotowane dzieła sztuki – bo tak wiele z nich można nazwać – znalazło bardzo szybko swoich nowych właścicieli. Zadowoleni uczniowie nie kryli radości z tego, że ich prace cieszyły się tak dużą popularnością. Dochód ze sprzedaży - klasy przeznaczą na swoje potrzeby. Przy tej okazji zorganizowana była również kawiarenka z pysznymi ciastami. Wspaniale wyglądającym słodkościom goście nie mogli się oprzeć i wykupili wszystko. Równocześnie – zgodnie z zasadą, że ciało i duch są równie ważne –w świetlicy odbywał się koncert piosenki. Młodzi wykonawcy – świetnie przygotowani, przyciągali uwagę publiczności. Rodzice skorzystali z okazji i przybyli do szkoły, by poznać ofertę edukacyjną dla uczniów – przede wszystkim klas I podstawówki i gimnazjum, którą przedstawiła pani dyrektor.
Kiermasz i dzień otwarty były okazją do miłych spotkań z uczniami – absolwentami ZSS nr 1, którzy - czasem p wielu latach – z sentymentem wspominają czasy swojej nauki w tej szkole. Dziękujemy wszystkim gościom i uczniom z rodzicami za piękne sobotnie przedpołudnie! 
 

Nad. ZSS nr 1

1.jpeg2.jpeg3.jpeg