• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Jestem przedszkolakiem – pasowanie na przedszkolaka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Rogowie Opolskim.

Dzień 11 października 2018 roku pozostanie na długo w pamięci dzieci z Przedszkola Publicznego w Dąbrówce Górnej  i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach: Harald Brol Sekretarz Miasta oraz Jolanta Myśluk Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Rogowie Opolskim Leszka Felsztyńskiego, który ogłosił, że w tym roku Zespół obchodzi 18-lecie istnienia. Sekretarz Miasta Harald Brol z tej okazji złożył wszystkim życzenia sukcesów pedagogicznych i wychowawczych oraz poinformował, że Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura ufunduje dla uczniów nowe koszulki z logo Gminy Krapkowice w związku z udziałem młodzieży w Ogólnopolskim Przeglądzie Hymnu i Pieśni Hymnicznych organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie

W części artystycznej przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i granie na instrumentach muzycznych. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dyrektor dokonał uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał okolicznościowy medal pasowania oraz słodki upominek.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).