[22-03-2013] KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH

20 marca w Zespole Szkół Sportowych był wyjątkowym dniem. Tego właśnie dnia 25 uczniów klas nauczania zintegrowanego trzech  szkół  naszej gminy tj. Zespołu Szkół Sportowych nr 1, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4, Stowarzyszeniowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Steblowie oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gogolinie wzięło udział w II Krapkowickim Konkursie Języka Angielskiego dla klas 1-3. Konkurs, zainicjowany w ubiegłym roku w Zespole Szkół Sportowych, rozpoczął się o godzinie 10:00. Uczestnicy musieli zmierzyć się z ośmioma naprawdę niełatwymi zadaniami, które sprawdzały umiejętności dzieci w zakresie czytania ze zrozumieniem w języku angielskim, poprawnego pisania oraz znajomości słownictwa z najbliższego otoczenia. Wszyscy młodzi uczestnicy bardzo rzetelnie podeszli do testu, osiągając naprawdę wysokie wyniki. Na podium stanęli:
I miejsce – Szymon Stegliński  (Zespół Szkół Sportowych nr 1 w Krapkowicach)
II miejsce – Marcel Bryś (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach)
III miejsce – Emilia Pęcak (Publiczna Szkoła Podstawowa  nr 2 w Gogolinie)
Komisja konkursowa, w składzie: Alicja Grelowska, Ewelina Szpitalak, Daria Ernst, Bożena Tokarska oraz Magdalena Latus zgodnie uznała, że poziom prezentowany przez uczestników był wysoki, dlatego też wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.
Przeprowadzenie konkursu nie byłoby możliwe bez wsparcia Dyrekcji Zespołu Szkół Sportowych nr 1 oraz współpracy z fundatorem nagród – Wydawnictwem Szkolnym PWN. Serdecznie dziękujemy za okazaną nam pomoc. Uczestnikom dziękujemy za udział, a wszystkich obecnych pierwszo- i drugoklasistów informujemy – już za rok trzecia edycja konkursu!
 

Autorki tekstu: Alicja Grelowska, Ewelina Szpitalak
 

Zdjęcie037.jpeg

Zdjęcie033.jpeg

Zdjęcie006.jpeg