• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Kontrola deratyzacyjna

1.jpeg

W okresie od 1.10.2018 r. do 31.10.2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach będą przeprowadzać kontrolę pod kątem przeprowadzenia deratyzacji czyli odszczurzania na terenie gminy Krapkowice. Powinna odbywać się ona w marcu oraz październiku każdego roku. Zarządcy wspólnot mieszkaniowych, sklepy, sołtysi zgodnie z uchwałą nr VIII/86/2015 Rady Miejskiej w Krapkowicach z dnia 18 czerwca 2015 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Krapkowice muszą dokonać akcji odszczurzania. Za niedopełnienie tego obowiązku zarządcy grozi mandat karny.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).