• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[20-03-2013] STRAŻ MIEJSKA INFORMUJE

W dniu 15.032013 r. do Straży Miejskiej wpłynęła informacja o rozkradanych przez niezidentyfikowaną osobę przepustów wodnych w okolicy ul. Parkowej. Strażnicy Miejscy aby ustalić w/w osobę udali się na skupy złomu gdzie okazali pracownikom zdjęcia metalowych przepustów. Po tych zdjęciach udało się ustalić osobę która mogła dokonać sprzedaży metalowych części. Wszystkie dane oraz informacje o zdarzeniu przekazano na Policję w Krapkowicach. Dzięki szybkiej akcji pracowników Straży Miejskiej oraz Policji udało się zatrzymać sprawcę tego zdarzenia. Współpracy mieszkańców ze Strażą Miejską w Krapkowicach coraz bardziej owocna i to dlatego coraz więcej zdarzeń, wykroczeń oraz problemów udaje się załatwić. Straż Miejska w Krapkowicach chciała podziękować właśnie takim mieszkańcom za obywatelską postawę i zachęcić do dalszej współpracy.
Strażnicy również w minionym tygodniu ustalili kolejne dwa dzikie wysypiska oraz ich sprawców. Osoby te zostały zobowiązane do uprzątnięcia porzuconych śmieci oraz zostali ukarani mandatami.

aut. M.Gorzolnik
Komendant Straży Miejskiej
w Krapkowicach

1.jpeg 2.jpeg
3.jpeg 4.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).