• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Światowy Dzień Seniora

5 października w gminie Krapkowice świętowano Światowy Dzień Seniora. Wspólne spotkanie w krapkowickiej hali sportowej zorganizował Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział Rejonowy w Krapkowicach między innymi przy wsparciu burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury. Podczas spotkania burmistrz oraz dyrektor Krapkowickiego Domu Kultury Aleksander Bernat otrzymali podziękowanie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów za pomoc w realizacji zadań statutowych na rzecz członków związku – mieszkańców gminy Krapkowice. Panowie dziękując za wyróżnienie złożyli wszystkim życzenia zdrowia, optymizmu i zapału w realizacji zamierzeń i życiowych planów oraz pomyślności i szczęścia. Przypomnijmy w 2017 roku burmistrz oraz dyrektor KDK w uznaniu wybitnych zasług dla Związku odznaczeni zostali medalami Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Opolu.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).