• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Nordic Walking z mistrzynią

Szczęśliwy senior, to aktywny senior. 4 października w ramach „Miesiąca Seniora” odbyły się zajęcia Nordic Walking z mistrzynią świata Marzeną Spychałą. Był instruktaż i marsz. Jak sami seniorzy przyznają, by utrzymać doskonałą formę potrzebny jest regularny trening. Dlatego burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura uczestnikom przekazał sprzęt niezbędny do codziennych ćwiczeń. Bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie kolejne zajęcia z instruktorem odbędą się jeszcze w październiku.

IMG_1376.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).