• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[15-03-2013] LASEK PRZY UL. KILIŃSKIEGO POSPRZĄTANY

Już wkrótce wiosna, a zatem czas porządków. Roztopiony śnieg odkrył skwery i parki , a co za tym idzie różnego rodzaju śmieci, które pozostawili niezdyscyplinowani mieszkańcy.
Jednym z takich miejsc jest lasek przy ul. Kilińskiego oddzielający od ulicy ogródki działkowe. Miejsce to od lat nie cieszy się niezbyt dobrą opinią ze względu na nieporządek oraz osoby, które udają się tam w celu spożywania alkoholu.  To oni właśnie w dużej mierze pozostawiają śmieci w postaci papierków, butelek, puszek itp.
 

W ubiegłym tygodniu Gmina Krapkowice, przeprowadziła porządkowanie tego terenu w postaci wyzbierania wszystkich walających się śmieci. Owocem tych prac było zebranie ok. 40 worków o pojemności 120litrów wypełnionych po brzegi papierami, opakowaniami, puszkami, butelkami itp.

Apelujemay zatem do mieszkańców, aby mieli na uwadze porządek w tym miejscu, a w razie zauważenia osób pozostawiających śmieci o informowanie Straży Miejskiej. Czystość miasta zależy bowiem od nas wszystkich.

  2.jpeg 1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).