• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Spalanie odpadów

SAM_7003.jpeg

W dniach 25.09.2018 r.-26.09.2018 r. strażnicy miejscy dwukrotnie interweniowali w związku ze spalanie odpadów. W pierwszym przypadku zgłoszenie dotyczyło typowych działkowych porządków spalała suche liście za co została pouczona. W drugim przypadku podczas kontroli porządkowej ul. Kilińskiego funkcjonariusze zobaczyli czarny dym, a następnie palące się ognisko gumowej substancji. Na miejsce wezwano Straż Pożarną, która zagasiła ogień. Sprawcy nie udało się jednak ustalić. Przypominamy, że spalanie odpadów stanowi wykroczenie z art. 191 Ustawy o odpadach, za które można otrzymać mandat karny nawet do 500 zł.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).