• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Olimpijskie warsztaty siatkówki plażowej

13 września tereny sportowo-rekreacyjne DELFIN Sp. z o.o. zamieniły się w miniwioskę olimpijską, a wszystko to za sprawą wizyty Moniki Brzostek, wielokrotnej Mistrzyni Polski i reprezentantki Polski w Letnich Igrzyskach Olimpijskich Rio de Janeiro 2016, która poprowadziła warsztaty, przygotowane specjalnie z myślą o uzdolnionych sportowo uczniach krapkowickich szkół.

Młodzież miała okazję odbyć trening, wysłuchać wielu cennych wskazówek związanych z grą w siatkówkę plażową, doskonalić swą technikę pod okiem mistrzyni, jak również porozmawiać z utytułowanym sportowcem. Uczestnicy warsztatów otrzymali pamiątkowe koszulki i certyfikaty. Ciekawostką jest fakt, że imprezę poprowadził Piotr Bąk - autor książki o Arkadiuszu Gołasiu.

Wydarzenie, które współorganizowała DELFIN Sp. z o.o, współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).