• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Bezpańskie, ranne zwierzęta

1.jpeg

Do jednych z ustawowych zadań Gminy należy opieka nad bezpańskimi zwierzętami. W dniach 27.08.2018 r-14.09.2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących biegających bezpańskich lub rannych zwierząt. Tego typu przypadki miały miejsce Osiedlu 1000 Lecia oraz Osiedlu XXX Lecia, ul. Jagiellońskiej czy też ul. Moniuszki. Dotyczyły one psów i kotów. Po weryfikacji otrzymanego zgłoszenia przez strażników miejskich zwierzęta zostały zabierane do lecznicy weterynaryjnej.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).