• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Utylizacja martwych zwierząt

 

1.jpegW okresie 27.08.2018 r. -13.09.2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach otrzymywali zgłoszenia dotyczące martwych zwierząt leżących na jezdniach lub poboczach dróg. Zgłoszenia dotyczyły zwierząt zarówno domowych jak i dzikich. Po potwierdzeniu takiego faktu strażnicy miejscy przekazywali problem do organu odpowiedzialnego za utylizację padliny na terenie Gminy Krapkowice. Apelujemy do mieszkańców o dalsze zgłaszanie tego typu przypadków. Leżące na jezdni martwe zwierzę może stanowić realne zagrożenie w ruchu drogowym. Informacje można przekazywać pod numer komórkowy Straży Miejskiej w Krapkowicach 606448422 lub pod numer 112.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).