• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[11-02-2013] IV TURNIEJ ELIMINACYJNY W TENISIE STOŁOWYM

     W dniu 16 lutego br. sala sportowa w Żywocicach będzie areną  kolejnego już IV Turnieju Eliminacyjnego w ramach cyklu Otwartych Mistrzostw Ziemi Krapkowickiej w tenisie stołowym. Jest to już ostatnia szansa do zdobycia przez uczestników niezbędnych punktów rankingowych do prawa wystąpienia w turnieju MASTERS, będącego zwieńczeniem pięciomiesięcznej rywalizacji.
      Zawody dla grup młodszych rozpoczną się o godz. 9.00 rano, natomiast uczestnicy starszych grup wiekowych pierwsze pojedynki turnieju rozegrają od godz. 12.00. Przypominamy, iż ten cykl turniejów rozgrywany jest pod patronatem Burmistrzów Krapkowic oraz Gogolina. Zapraszamy wszystkich amatorów tenisa stołowego do Żywocic w dniu 16 lutego 2013 roku. 
 

 nad.
OSiR
w Krapkowicach

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).