• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jesienna ramówka

Odsłona jesiennej ramówki TVP3 Opole w krapkowickim kinie. 2 września w sali kinowej Krapkowickiego Domu Kultury odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVP3 Opole. Zaproszeni goście mogli zapoznać się z telewizyjnymi nowościami i programami, które już na dobre zagościły na opolskim ekranie.

Oglądalność regionalnej telewizji stale utrzymuje się na wysokim poziomie. Mieszkańcy Opolszczyzny chętnie włączają ten kanał. Po prostu chcą wiedzieć co dzieje się w ich regionie. Programy nadawane przez TVP3 Opole to dla gminy Krapkowice także doskonała forma promocji. Przypomnijmy to z Krapkowickiego Portu Jachtowego nadawany był m.in. program „Temat Rzeka” czy Opolskie na Żywo.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).