• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie inaugurujące nowy rok szkolny 2018/19

29 sierpnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Żywocicach odbyło się spotkanie burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury z dyrektorami szkół podstawowych, zespołów szkolno-przedszkolnych oraz przedszkoli. Spotkanie zainaugurowało nowy rok szkolny 2018/2019. W spotkaniu uczestniczyła również Jolanta Myśluk Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach.

Spotkanie rozpoczęło się występem artystycznym uczniów ze szkoły w Żywocicach, którzy zaprezentowali pieśni i tańce ludowe, wprowadzając zebrane grono dyrektorów w optymistyczny nastrój.

W trakcie spotkania burmistrz Andrzej Kasiura podziękował dyrektorom placówek  oświatowych za dotychczasową pracę dydaktyczno-wychowawczą z dziećmi i młodzieżą oraz złożył życzenia dalszej satysfakcjonującej pracy zawodowej dla wszystkich pracowników oświaty.

Burmistrz Andrzej Kasiura wręczył nominacje nowo powołanym dyrektorom:

– Joannie Jeż,  która od 1.09.2018 r. obejmie stanowisko Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Żywocicach,

- Grażynie Chmielewskiej,  która od 1.09.2018 r. obejmie stanowisko Dyrektora Przedszkola Publicznego Nr 6 w Krapkowicach.

            W związku z zakończeniem kadencji dyrektora Przedszkola Publicznego w Żywocicach Joanna Kucharska otrzymała z rąk burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury podziękowania za zaangażowanie i twórczą pracę na stanowisku kierownika jednostki oświatowej. Od 1 września obowiązki dyrektora pełnić będzie Barbara Szczerska, zatrudniona na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego.

            Burmistrz Andrzej Kasiura wręczył powierzenie obowiązków nowemu wicedyrektorowi w Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 3 w Rogowie Opolskim – Jolancie Kijek, zatrudnionej na stanowisku nauczyciela języka niemieckiego i historii.

Po części oficjalnej odbyło się robocze spotkanie, w trakcie którego omówiono sprawy związane z organizacją nowego roku szkolnego.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).